Uzak Destek

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:00
Cumartesi: 08:30-12:00
Pazar: -

DLP Çözümleri

DLP Çözümleri

DLP Çözümümüz

Şirketinizi, pahalıya mal olacak veri sızıntılarından, zaman kaybından ve gereksiz personel maliyetlerinden korur ve şunları sağlar:

  • Tüm veri sızıntı kanallarını kapsar
  • Şüpheli davranışları ve etkinlikleri tanımlar
  • Veri sızıntısı kaynaklı maddi zararlardan korur
  • Personel maliyetlerini düşürür

Veri Kayıplarını Engeller

Safetica verilerinizi şirket içinde muhafaza eder. BYOD (Kendi Cihazını Getir) güvenliği, personel cihazlarını kontrol altında tutar. Firmanın korunan alanındaki veriler bu cihazlarla dışarıya sızdırılamaz. Çalışanlar önemli verileri, şirket dışında bir rakibe ya da kendi kuracakları bir oluşuma taşıyamaz.


Kaynakları Yönetir

Safetica yazıcı, uygulama ve web kontrolünün yanı sıra, limit aşımlarına neden olan çevrimiçi işlemleri de kontrol edebilir. Potansiyel olarak tehlikeli eğilimleri zamanında ortaya çıkarmak için üretkenlikteki değişiklikleri tanımlar.


Saldırıları Algılar

Safetica, sosyal mühendislik saldırılarını ve şantaj girişimlerini başlangıç aşamasında tespit ederek şirketinize zarar vermelerini engeller.


Yanlış Yönlendirilmiş Dosyaları Korur

Safetica önemli dosyaların şirket içinde ya da dışında yanlış yerlere aktarılmasını engeller ve yönetimi potansiyel tehlikelere karşı uyarır.


Veri Suistimaline Karşı Dosyaları Şifreler

Safetica, cihazlar kaybolsa dahi içerisindeki önemli verileri korur. Sabit disk ya da çıkarılabilir cihaz şifreleme ile tüm veriler veya seçilen dosyalar hırsızlığa karşı korunur.


Kapsamlı DLP Çözümü

Safetica'nın Veri Sızıntısı Önleme becerileri, organizasyonunuzun istenmeyen olaylardan korunmasına yardımcı olan çok çeşitli olayı ve alanları kapsar.


Raporlama ve Aktivite Engelleme

Tüm dosya işlemlerini, uzun süreli hareketleri, kısa süreli dalgalanmaları, tüm web sitelerini, e-postaları ve web postalarını, anlık mesajlaşmaları, yazıcıları, ekran etkinliklerini ve tuş kayıtlarını raporlar.


Veri Sızıntısı Önleme Olayları ve Alanları

Tüm sabit sürücüleri, ağ dosya transferini, e-postaları, SSL / HTTPS'i, yazıcıları, Bluetooth'u, CD / DVD / BluRay okuyucuları ve kaydedicileri, Uygulama Dosyasına Erişim kontrolünü ve bulut diski tespiti ve kısıtlamasını kapsar.1. Safetica Endpoint Client

Bir agent aracılığı ile tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardaki hareketler kaydedilir ve kurallar mecburi hale gitirilebilir (tercihe göre uygulama kullanıcıdan gizlenebilir).


2. Safetica Management Service ve SQL veri tabanı

Veriler ağ bilgisayarlarından sunucuya otomatik olarak aktarılır. Dizüstü bilgisayarlar ağa bağlandıklarında veriler senkronize edilir. İstemci ayarları tam tersi sırayla senkronize olur.


3. Safetica Management Console

Yönetim uygulamasından tüm veriler görülebilir. Ayrıca yine bu uygulama üzerinden tüm ayarlar düzenlenebilir.


4. WebSafetica

Analitik araçlar, toplanan tüm verilere çevrimiçi genel bakış sağlar. WebSafetica tüm PC ve mobil tarayıcılarda çalışır.


Hemen iletişime geçin:
Kurumsal İletişim

Tema Yazılım Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

Yukarı