Uzak Destek

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:00
Cumartesi: 08:30-12:00
Pazar: -

Güvenlik Duvarı ve Antivirüs

Güvenlik Duvarı ve Antivirüs

Kendinizi bilgisayarlar korsanlarına karşı görünmez yapın

Güvenlik Duvarı, bilgisayar korsanlarının WiFi ve internet üzerinden bilgisayarınıza erişmesini önler.Neler risk altında?

Bilgisayar korsanları bilgisayarınıza erişmek ve oturum açma bilgileriniz, parolalarınız ve banka bilgileriniz gibi kişisel verilerinize ulaşmak için Truva atı virüsleri ve basılan tuşları kaydeden yazılımlar kullanabilirler. Ayrıce siz farkında olmadan yasadışı faaliyetler yürütmek için bilgisayarınızın gücünden de yararlanabilirler (evet, bilgisayarınız bir suç çetesinin bir parçası olabilir - garip ama gerçek).

Bilgisayar korsanları verilerimi nasıl çalabilir?

Bilgisayar korsanları herhangi bir internet bağlantısını veya WiFi ağını bilgisayarınıza girmek için bir giriş noktası olarak kullanabilirler. Bilgisayarınıza bir kez girdikten sonra, bastığınız klavye tuşlarını izleyen virüsler veya yazılımlar bulaştırabilir böylece kredi kartı bilgilerinizi ve çok daha fazlasını ele geçirebilirler. Güvenlik duvarı, bilgisayarınıza yapılan tüm yetkisiz erişimleri engeller ve hatta hangi programların internete bağlanabileceğine karar vermenize dahi olanak sağlar böylece asla haberiniz olmadan bağlantı kurulmaz.


Hemen iletişime geçin:
Kurumsal İletişim

Tema Yazılım Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

Yukarı