Uzak Destek

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:00
Cumartesi: 08:30-12:00
Pazar: -

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Tema Yazılım Veri Kurtarma onları nasıl kaybettiğinize bakmaksızın kayıp dosyaları kurtarma yeteneğine sahip eksiksiz ve güçlü bir veri kurtarma yazılımıdır! Tema Yazılım Veri Kurtarma'nin öne çıktığı birkaç yaygın senaryo: kazara silinme, bozuk hafıza kartları, boot edilemeyen sabir sürücüler ve hatta yığın depolama olarak bağlanmış mobil cihazlar!

Veri Kurtarmanın Geleceği!

Veri kurtarma genellikle zor veya imkansız görünür, ancak bizimle imkansız değil. Çözümümüz, lider bir  dosya kurtarma yazılımı olarak tanınmakta ve binlerce kullanıcının kayıp dosyaları kurtarmalarına yardımcı oldu! 


Tema Yazılım ile dosya kurtarma, birkaç hızlı tıklama kadar kolaydır. Tema Yazılım Veri Kurtarma sadece birkaç hile sunan diğer ücretsiz veri kurtarma yazılımlarından değildir, yazılımımız tamamen tarama, önizleme. Kullanıcıları, yazılım tarafından sunulan ücretsiz kurtarma yazılımı ile kolayca indirilebiliyor.


USB sürücüler ve hafıza kartları gibi şeyler de dahil olmak üzere bilgisayarınıza bağlı birçok dosya türünü ve sürücüyü tarayabilir. Dahili ve harici sabit diskler,  harddisk kurtarma programımız için kolaydır ve hatta yakın gelecekte telefon veri kurtarma desteğini de sunmayı planlıyoruz. Disk Drill Mac OS X için de mevcuttur ve burada listelenen tüm harika özellikleri ve bazı ek özellikleri de içerir!

Veri kurtarma teknolojisinin geleceğini bugününüze taşıyan güçlü veri kurtarma avantajlarından yararlanın!


Hemen iletişime geçin:
Kurumsal İletişim

Tema Yazılım Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

Yukarı