Uzak Destek

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:00
Cumartesi: 08:30-12:00
Pazar: -

Zamanlı Dosya Yedekleme

Zamanlı Dosya Yedekleme

Bilgisayar ve sunucular kullanılarak çalışan yazılımların ürettiği verilerin depolandığı bilgisayar ya da sunucu haricindeki farklı bir yedekleme tekniğine veri yedekleme sistemi adı verilir. Güvenilir şekilde saklanan veriler, bilgisayar ya da sunucuların disk üzerindeki arızaları, uygulama hataları, virüs bulaşması, veri dosyalarının kaybolması ya da tamamen kullanıcı hatalı arızaların oluşması durumunda bu tür veri yedekleme sistemleri tarafından korunur.

Yedekleme yazılımları başta olmak üzere, farklı birçok yolu olan veri yedeklemenin en yaygın ve bilinen yöntemlerinden bir tanesi tam yedek almaktır. Tam yedek olarak alınan veriler veriye ait tüm kaynağı yedekler. Diğer yedekleme seçeneklerine göre daha az zamanda daha az kapasite ihtiyacı ile veri yedekleme işlemini yapmasından dolayı sıklıkla tercih edilir.

Adımlı yedekleme işlemi, yalnızca son elde edilen yedeklerden sonraki yedeklenmemiş olan verileri analiz ederek yedekler. Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesidir.Hemen iletişime geçin:
Kurumsal İletişim

Tema Yazılım Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

Yukarı