Uzak Destek

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:00
Cumartesi: 08:30-12:00
Pazar: -

Zamanlı Tam Yedekleme

Zamanlı Tam Yedekleme

Microsoft Windows Server yedeklemek ve Linux Server üzerindeki verilerin güvenli olarak yedeklenmesi için tasarlanmış bütünleşik merkezi yedekleme çözümüdür. Sunucunun çalışması esnasında, sunucuyu durdurmaya, resetlemeye gerek kalmadan server üzerindeki tüm veri dosya yedeği veya OS imaj yedeği şeklinde otomatik olarak yedeklenebilir.

Yedeklenecek server işletim sistemleri Windows NT, Microsoft Windows Server 2003, Windows Server 2008, MS Windows Server 2012, Linux tabanlı server sistemleri Debian Server, Fedora Server, RedHat Server, Ubuntu, Suse Enterprise Server üzerindeki aktif çalışır durumdaki tüm canlı data sunucuyu kapatmadan, full backup, incremental backup (Fark Artırımlı), image backup (image backup sadece microsoft windows bilgisayar ve sunucular için geçerlidir.)veya değişen data’nın blok farklılıkları yedeklenmek suretiyle serverlar otomatik olarak yeniden başlatmadan network üzerinden yedeklenir. 

Bütünleşik server yedekleme çözümü MakroBackup, server yedeklerini yerel ağ (LAN) üzerinden alabildiği gibi internet üzerinden de alabilmektedir. Farklı yerlerde dağınık haldeki serverlar tek bir yerde merkezi olarak yedeklenebilir.


Hemen iletişime geçin:
Kurumsal İletişim

Tema Yazılım Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

Yukarı