Uzak Destek

Tema Yazılım Uzaktan Yardım
Tema Yazılım Uzaktan Yardım
Tema Yazılım Uzaktan Yardım

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:30
Cumartesi-Pazar : -

Online E-Mutabakat

Online E-Mutabakat

E-Mutabakat Nedir?

Günümüzde birçok muhasebe işlemi ve ticari süreç, e-dönüşüm kapmasında elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Bu sayede firmalar, iş ve zamandan tasarruf sağlar ve daha verimli hale gelirler. E-mutabakat, bu sürecin en önemli parçalarından birisidir. Tanımı, kurum ve şirketler arasında olan borç-alacak, hesap bakiyelerinin elektronik ortamda gönderilmesi ve hesap hareketlerini olanaklı kılan ve mutabakat sağlanma sürecini hızlandırma işi gören uygulamaların bütünüdür. E-mutabakat kullanımı beyanname satış, beyanname alış ve cari hesap mutabakatı gibi işlemlerin elektronik ortam üzerinde düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

E-Mutabakat Avantajları

E-Mutabakat’a geçiş yapmak için E-mutabakat avantajları aşağıda verilmiştir.

  • Takipler elektronik ortamda gerçekleştiğinden dolayı pek çok personel hatası engellenir.
  • Zamandan verim ve tasarruf kazanılır.
  • İşlemler elektronik ortamda gerçekleştiğinden dolayı dosya ve kağıt masrafları azalır.
  • Mutabakatlar hem gönderim süreçlerinde hem de sonuçlanmalarında tek bir platform üzerinden takip edildiği için iletişim daha avantajlı hale gelir.
  • Mail gönderimi ve mutabakat sayıları sınırsızdır.

E-Mutabakat Zorunlu mu?

BS/BA mutabakatlarını gerçekleştirmek kanuni açıdan zorunludur, ancak E-Mutabakat kullanımı zorunlu değildir. BA/BS mutabakatlarını ve cari hesap mutabakatlarını elektronik ortam üzerinden takip etmek isteyen tüm firmalar, bu hizmetten kolayca yararlanabilmektedir. Tema Yazılım e-Mutabakat programını kullanarak, internet üzerinden kolayca mutabakat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yerli muhasebe programı olan Tema Yazılım e-Mutabakat ile mutabakat çözümlerini kolayca halledebilirsiniz. Beyanname alış, beyanname satış, cari hesap mutabakatları ve ekstre karşılaştırma gibi işlemlerinizi mutabakat yazılımı ile telefon ya da faks kullanmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tema yazılım güvencesi ile e-Mutabakat Avantajlarından yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 


Hemen iletişime geçin:
Kurumsal İletişim

Tema Yazılım | Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

Yukarı