Uzak Destek

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:00
Cumartesi: 08:30-12:00
Pazar: -

Online E-Mutabakat

Online E-Mutabakat

E-Mutabakat

e–Mutabakat ile zamandan ve iş gücünden tasarruf ederek, tüm mutabakat raporlarınızı tek tuşla saniyeler içerisinde alabilirsiniz.

e-Mutabakat; Firmaların, gerek alıcı, gerekse satıcı firmalarla düzenli olarak yaptığı BA/BS, Cari Ekstre ve Bakiye mutabakatlarının sistem içerisinde hazırlanarak elektronik posta (e-mail) olarak karşı tarafa ulaştırılmasını ve 7/24 firma adına internet üzerinden cevaplarının toplanıp raporlanmasını sağlayan hizmettir.

Çalışma hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. e-Mutabakat ile çalışmakta olduğunuz tüm firmalarla BA/BS, Cari Ekstre ve Bakiye mutabakatlarınızı elektronik ortamda kısa sürede ve sorunsuzca yapabilir, mutabakat sonuçlarını dilediğiniz zaman rapor şeklinde alabilirsiniz.

BA/BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarınızın tamamını bu sistem üzerinden yönetebilir, hatta e-mail, faks ya da SMS ile ulaşamayıp ancak telefonla sonuç alabildiğiniz mutabakatları da yine bu sistem üzerinden takip ederek tek bir yerden rapor alabilirsiniz.

e–Mutabakat ile zamandan ve iş gücünden tasarruf ederek, tüm mutabakat raporlarınızı tek tuşla saniyeler içerisinde alabilirsiniz.Hemen iletişime geçin:
Kurumsal İletişim

Tema Yazılım Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

Yukarı