Uzak Destek

Tema Yazılım Uzaktan Yardım
Tema Yazılım Uzaktan Yardım
Tema Yazılım Uzaktan Yardım

Çalışma Saatleri

Haftaiçi: 08:30-18:30
Cumartesi-Pazar : -

Biz kimiz, Neler yapıyoruz ?

Tema Yazılım Otomasyon Bilişim Ltd. Şti,
Otomasyon, Muhasebe, E-Mutabakat (BA,BS), E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv yazılım ve entegreleriniz, CRM, ERP, PDKS sistemleriniz, Web, IOS, Android ve Online ihtiyaçlarınız ve hazır paket uygulamalarınızı profesyonel olarak aktif hale getiriyoruz. Aynı zamanda kesintisiz ve hızlı hizmet almanız için Sunucu kiralama hizmeti vermekteyiz.

WEB DESIGN SERVICES

Entergrasyon

Otomasyon, Muhasebe, E-Mutabakat (BA,BS), E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv yazılım

GRAPHIC DESIGN

Özel Yazılım

İşlem süreçlerinizi hızlandıracak, kolay takibini ve profesyonel yönetimini sağlayacak işletmenize uygun özel yazılımlar.

SEO SERVICES

Tam Uyumlu

Bütün cihazlarınızdan girebileceğiniz, Web, Windows, Mac OS, IOS, Android, UNIX gibi ve bu işletim sistemlerin bütün arayüzlerinden erişebileceğiniz uygulamalar

MARKETING

E-Ticaret

Hem B2B (Business to Business) hem B2C (Business to Consumer) olarak internetten kolayca ve anlık otomasyon sisteminiz ile (Netsim Ofisnet) entegre olan ve diğer mağazalarınız (N11, Gittigidiyor) ile entegre olan mükemmel tasarıma sahip E-Ticaret sistemleri. Tüm mağazalarınızı ekstra panele ihtiyaç duymadan otomasyon sisteminizden yönetebilirsiniz!

Öne Çıkan

  • C#,Delphi
  • PHP, Laravel
  • Tasarım & Video
  • Swift
  • MSSQL,Firebird,MySQL

Sayılarla Biz

25000+

Satır Kod

150+

Proje

9900+

İçilen Kahve

180+

Başarı

Tema Yazılım | Bayi Girişi

Bayilik Başvurusu

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Yazın

Denemek istediğiniz veya teklif almak istediğiniz ürün-hizmet-çözüm grubumuz için demo talebi-teklif talebinizi gönderebilirsiniz.

YUKARI